Metoda FLASH CLEANER - úvod - Aston Eurotrading, s.r.o.
Již 23 let

Metoda FLASH CLEANER - úvod

METODA FLASH CLEANER

Italská společnost Nuova AFR je předním lídrem v oblasti čištění DPF filtrů a katalyzátorů a výrobcem jedinečné patentované metody Flash Cleaner. Díky více než 15 rokům zkušeností v oboru hrdě představují jedinečné a efektivní řešení, které zjednodušuje život profesionálů v oboru.
Nuova AFR je průkopníkem v oboru regenerace od roku 2002, kdy vyvinuli svou první čistící linku Eco Filtr, která byla určena k čištění vzduchových filtrů průmyslových vozidel. S dlouholetou vizí a kreativitou vyvinula Nuova AFR ekologickou linku Flash Cleaner Machine pro čištění filtrů pevných částic vozidel, autobusů, nákladních automobilů, průmyslových zařízení apod.
Po letech praxe a experimentování s ekologickým filtračním zařízením, testováním limitů tepelného zpracování DPF, jsme v roce 2004 navrhli a uvedli do provozu revoluční produkt: Flash Cleaner Machine, stroj, využívající sílu vody, který vyřešil všechny problémy s čištěním filtrů tak, jak to všechny ostatní zastaralé čistící systémy nikdy nedokázaly.
Flash Cleaner Machine špičkový produkt na čištění DPF, vznikl v odborném týmu jako důsledek hlubokých znalostí filtrů pevných částic a metod čištění, technických dovedností a dlouholeté zkušenosti s řešením konkrétních obtíží řidičů automotive. Flash Cleaner Machine změnil způsob čištění v Evropě a USA.

JSME SPECIALISTÉ NA ČIŠTĚNÍ

Jsme specialisté na renovaci a čištění filtrů pevných částic DPF / FAP, SCR katalyzátorů (EURO 6) a chladičů. Využíváme patentovanou průmyslovou linku Flash Cleaner Machine, která regeneruje filtr s účinností pohybující se okolo 98% hodnoty nového filtru. Oproti jiným metodám zcela šetrně, ekologicky a bez jakéhokoliv invazivního zásahu. Odstraníme ze zařízení olej, veškeré rezidua PM10 (saze, popílek, u FAP také cerium) a bez jakéhokoliv poškození kapilární struktury obnovíme stav nového filtru.
Dále se zabýváme čištěním chladičů, intercoolerů a palivových nádrží.

Na cenu renovace filtru DPF nebo katalyzátoru do vašeho vozu se zeptejte na tel: 387434495 a nebo napište svůj dotaz na info@astoncb.cz. Následně Vám sdělíme jak celý proces funguje v praxi a jak postupovat konkrétně.

ZÁRUKA na DPF/KAT 100 000KM / 2 ROKY

EXPRESNÍ ČIŠTĚNÍ DO 24h

Nabídka vozů
© 2008 - 2018 ASTON EUROTRADING s.r.o. & Webarium s.r.o.