Univerzální navigace 2 DIN - Aston Eurotrading, s.r.o.
Již 23 let

Univerzální navigace 2 DIN

Montáž univerzální navigace 2 DIN

cena montáže 2000 Kč bez DPH (2420 Kč s DPH)
Na celkovou cenu instalace má vliv i domodelování distančního rámečku, který kryje prostor mezi autorádiem a okolními plasty. Tento je nutné často přizpůsobit konkrétnímu modelu instalovaného autorádia. Cena této úpravy je 300 Kč bez DPH (363 Kč s DPH)

V ceně instalace speciální vestavěné navigace:

  • rozebrání potřebných dílů interiéru
  • demontáž původního autorádia
  • instalace GPS antény
  • instalace USB portu a iPod kabelu ( dle provedení autorádia )
  • instalace ( zafixování ) multimediálního 2DIN autorádia do přístrojové desky
  • nakonfigurování ovládacích tlačítek na volantu ( dle provedení vozu )
  • složení interiéru do původního stavu

Po těchto úkonech přichází na řadu kompletní nastavení montovaného přístroje. Aktivace GPS navigace, uložení FM stanic, uložení digitálních TV stanic ( dle výbavy autorádia ) a aktivace Bluetooth.

Velmi důležitou součástí montáže je odborné zaškolení. Předvedou se Vám podrobně všechny funkce montovaného autorádia.
Ukážeme Vám jak naladit a uložit FM stanice, jak spárovat Váš telefon s Bluetooth handsfree, jak naladit a uložit místní digitální TV stanice ( ve vašem bydlišti budete muset tento úkon zopakovat ), pustíme DVD/CD/MP3 disk, připojíme flash disk a SD kartu u těchto médií ukážeme jak postupovat při výběru souboru, probereme základní funkce navigace – zadání cíle, průjezdní bod, najít POI, vysvětlíme a ukážeme funkce Dual Zone, PIP a Virtual changer (dle výbavy autorádia).
V závěru odborného zaškolení zodpovíme vaše individuální dotazy.
Poslední fází montáže je předání funkčního autorádia.

Pro ty z Vás, kteří přemýšlí o parkovací kameře.
Nabízíme Vám montáž parkovací kamery za zvýhodněnou cenu 1500 Kč bez DPH v souběhu s instalací multimediálního autorádia.

UPOZORNĚNÍ:

Cena montáže nezahrnuje případný spotřební či instalační materiál (např. anténní redukce, anténní napáječ, převodník pro audiosystém s továrním zesilovačem např. BOSE, Rockford Fosgate), který není standardní součástí balení autorádia, ale je zapotřebí pro instalaci do konkrétního vozu. Pro více informací o problematice a cenách nás kontaktujte na tel. +420608966563 a nebo pište na info@astoncb.cz . Ceny jsou vždy závislé na typu automobilu a modelu přístroje, který se bude instalovat. Pokud se při montáži zjistí, že je potřebná redukce, která nebyla dopředu specifikována, bude Vás informovat montážní technik o ceně a odborně Vám vysvětlí, proč je nutné použít daný díl.
U velké většiny montovaných speciál panelů není potřeba dodávat další příslušenství.

Nabídka vozů
© 2008 - 2018 ASTON EUROTRADING s.r.o. & Webarium s.r.o.