Vestavěná speciální navigace - Aston Eurotrading, s.r.o.
Již 23 let

Vestavěná speciální navigace

Vestavěná speciální navigace

cena montáže 2000 Kč bez DPH (2420 Kč s DPH) až 2700 Kč bez DPH (3267 Kč s DPH)

Přesnou cenu montáže sdělí technik zákazníkovi před objednáním a tato vychází vždy z náročnosti konkrétního modelu vozu.

V ceně instalace speciální vestavěné navigace:

  • demontáž původního autorádia
  • instalace GPS antény
  • instalace externího mikrofonu pro handsfree
  • instalace USB portu
  • instalace USB portu pro WiFi/3G modem
  • instalace iPod kabelu
  • instalace ( zafixování ) multimediální jednotky do přístrojové desky
  • nakonfigurování ovládacích tlačítek na volantu ( dle provedení vozu )

Po těchto úkonech přichází na řadu kompletní nastavení montovaného přístroje. Aktivace GPS navigace, uložení FM stanic a aktivace Bluetooth.

Velmi důležitou součástí montáže je odborné zaškolení. Technik Vám podrobně předvede všechny funkce montovaného autorádia.
Ukáže Vám jak naladit a uložit FM stanice, jak připojit jednotku k internetu, jak spárovat Váš telefon s Bluetooth handsfree, pustí DVD/CD/MP3 disk, připojí flash disk a SD kartu. U těchto médií ukáže jak postupovat při výběru souboru, probere základní funkce navigace – zadání cíle, průjezdní bod, najít POI, Vysvětlí a ukáže funkce Dual Zone, POP a Virtual changer.
V závěru odborného zaškolení zodpoví vaše individuální dotazy.
Poslední fází montáže je předání funkčního autorádia.

Pro ty z Vás, kteří přemýšlí o parkovací kameře.
Nabízíme Vám montáž parkovací kamery za zvýhodněnou cenu 1500 Kč bez DPH v souběhu s instalací multimediálního autorádia.

UPOZORNĚNÍ:

Cena montáže nezahrnuje případný spotřební či instalační materiál (např. anténní redukce, anténní napáječ, převodník pro audiosystém s továrním zesilovačem např. BOSE, Rockford Fosgate), který není standardní součástí balení autorádia, ale je zapotřebí pro instalaci do konkrétního vozu. Pro více informací o problematice a cenách nás kontaktujte na tel. +420608966563 a nebo pište na info@astoncb.cz . Ceny jsou vždy závislé na typu automobilu a modelu přístroje, který se bude instalovat. Pokud se při montáži zjistí, že je potřebná redukce, která nebyla dopředu specifikována, bude Vás informovat montážní technik o ceně a odborně Vám vysvětlí, proč je nutné použít daný díl.
U velké většiny montovaných speciál panelů není potřeba dodávat další příslušenství.

Nabídka vozů
© 2008 - 2018 ASTON EUROTRADING s.r.o. & Webarium s.r.o.