novinky - Aston Eurotrading, s.r.o.
Již 23 let

novinky

NAPSALI O NÁS4.8.2014

Internetový zpravodajský server Regiony24.cz o nás také napsal. Převzato z iDnes.cz. Celý článek najdete ZDE.

Montáž multisestavy do Fiatu Ducato28.7.2014

Montáž multimediální sestavy navigace, parkovací kamery a LCD hlavových opěrek do Fiatu Ducato. Foto a video najdete ZDE. Všechny naše nové montáže vkládáme do galerie dle značek a také je vkládáme na náš facebookový profil. Pokud kliknete like budete informováni co vše je nového.

NAPSALI O NÁS25.7.2014

Zpravodajský server iDNES.cz dnes zveřejnil článek o naší firmě v rubrice AUTO. Máme z toho radost. Celý článek najdete ZDE.

Montáž nová Toyota RAV 425.7.2014

Dodáme, namontujeme a předvedeme vestavěnou navigaci i do nejnovějších vozů. Nový model Toyoty RAV 4 s 8" dotykovou obrazovkou a parkovací kamerou vozu velice sluší. Co říkáte? Najdete ZDE.

Montáž Ford Ranger8.7.2014

Dodáme, namontujeme a předvedeme vestavěnou navigaci i do méně standardních vozů. Fordu Ranger opravdu sluší a je navíc kombinovaná s bezdrátovou parkovací kamerou. Foto a video najdete ZDE. Máte nestandardní vůz a chcete vestavěnou navigaci? Poptejte nás ZDE a my uděláme maximum, abychom vyhověli.

Galerie montáží8.7.2014

Do naší galerie montáží vkládáme neustále nové fotky a videa z realizací. Pokud chcete vidět jak bude vypadat váš vůz po montáži, tak si ho najděte ZDE.

Spolupráce s Kenwood11.6.2014

Náš e-shop se stal partnerem jediného výhradního dovozce produktů Kenwood do ČR firmy eDSI. Jejich vybrané produkty najdete nově i u nás ZDE.

NOVINKA !!5.6.2014

Pro zákazníky, kteří k nám jezdí z dalekých koutů České Republiky a Slovenska na montáže multimediální elektroniky jsme nově zřídili tuto službu. Při časově náročnějších montážích je možné přijet o den dřív, auto zaparkovat k nám na dílnu kde bude střeženo kamerovým systémem a pohodlně se vyspat v domě, který je v areálu naší firmy v plně vybaveném bytě s koupelnou, kuchyní, WIFI a TV. Druhý den si vůz převezmete a odpočatí jedete domu. Při větších zakázkách je ubytování zdarma a při menších stojí 300,–Kč na osobu. Rezervaci ubytování je nutné včas objednat u technika prodeje pana Bárty. Tímto způsobem se dá cesta k nám zkombinovat i s malou, příjemnou prohlídkou Českých Budějovic a blízkého okolí. Foto bytu a montážního centra najdete ZDE.

Nový model Android4.6.2014

Nový model v naší nabídce na OS ANDROID pro koncernové vozy. Najdete ZDE.

Montáž VW Passat30.5.2014

Když se do dražšího vozu namontuje levné autorádio s navigací a dobře se to udělá, tak to ve finále vypadá velice dobře. Podrobnosti a foto najdete ZDE.

Nabídka vozů
© 2008 - 2018 ASTON EUROTRADING s.r.o. & Webarium s.r.o.