novinky - Aston Eurotrading, s.r.o.
Již 23 let

novinky

Montáž Hyundai i305.2.2014

Oblíbený model Hyundai i30 je celkově pěkné auto, ale s vestavěnou navigací s internetem je ještě hezčí. Foto ZDE.

Montáž Volvo xc605.2.2014

Konečně se nám podařilo prolomit problematiku vozů Volvo. Montáž vestavěné integrované navigace a parkovací kamery do modelu xc60 vypadá a funguje moc pěkně. Najdete v naší galerii ZDE.

Rekonstrukce Toyota LC 1205.2.2014

Tento terénní vůz Toyota LC 120 byl původně vybaven továrním multimediálním systémem. Při provozu v hlubokém terénu došlo k dílčímu zatopení vozu a tím se zcela zničilo originální multimédium a ovládání klimatizace. Prováděli jsme celkovou rekonstrukci audia včetně zesilovače a předělávali jsme klimatizační jednotku s následnou montáží vestavěné navigace s Androidem, parkovací kamerou a předním i zadním parkovacím asistentem. Vše dobře funguje a vypadá. Foto a video najdete ZDE.

Montáž Nissan Navara5.2.2014

Terénní vůz Nissan Navara může mít taky navigaci a parkovací kameru. Foto a video ZDE.

Montáž Octavia III5.2.2014

Vestavěná navigace pro Octavia III. Jako jediní v ČR umíme integrovaný multimediální systém do tohoto modelu Škodovky. Povedlo se nám zprovoznit maximální kompaktibilitu s vozem. Foto a video najdete ZDE.

Montáž Renault Megane III28.1.2014

Montáž dvoudílného multicentra s parkovací kamerou do vozu Renault Megane III vypadá ve voze moc hezky. Fotografie a video najdete ZDE.

Montáž Ford Mondeo28.1.2014

Ford Mondeo Titanium s multimediálním centrem BLACK&SILVER;vypadá nádherně. Vestavěná navigace se svým designem krásně do auta hodí a znásobuje luxusní vzhled přístrojové desky. Najdete ZDE.

Montáž Kia Sportage28.1.2014

Krásná montáž do nové Kia Sportage. Vestavěná navigace s parkovací kamerou a s internetem ve voze vypadá a funguje velice dobře. Najdete v galerii ZDE.

Montáž Kia Sorento Android28.1.2014

Naši galerii montáží budeme doplňovat i v roce 2014 o nové fotky a videa z našich realizovaných instalací multimediálních vestavěných navigací. Nově tam najdete instalaci navigace do Kia Sorento, která funguje na OS Android. Podrobnosti ZDE.

Nové modely vestavěných navigací.22.1.2014

V našem eshopu najdete nově přidané modely vestavěných navigací do různých typů automobilů. Jedná se zejména o SsangYong Rexton, Peugeot 206, Dacia Duster, VW New Beatle, Fiat Punto a Kia Sportage. Pokud máte problém s výběrem vhodného modelu vyplňte náš konfigurátor a nechte si od nás pomoci.

Nabídka vozů
© 2008 - 2018 ASTON EUROTRADING s.r.o. & Webarium s.r.o.