novinky - Aston Eurotrading, s.r.o.
Již 23 let

novinky

Montáže multimédií1.9.2010

Vážení zákazníci. V případě, že v brzké době zamýšlíte zakoupení některého z našich produktů a víte, že budete chtít výrobek i s odbornou montáží zavolejte a dohodněte si termín. Vzhledem k velkému zájmu bývá náš montážní technik vytížen relativně dost dopředu. Montáž probíhá odborně bez invazivního zásahu do vozidla a bez ztráty záruky na nové vozy. Součástí montáže je uživatelské zaškolení technikem a předvedení funkčního přístroje,

Galerie montáží30.8.2010

Nové foto v naší galerii realizovaných montáží. Dnes video a foto z instalace multimediálního DVD autorádia tzv. speciál panelu do vozu Chevrolet Cruze. Vice ZDE.

Nové zboží26.8.2010

Do naší nabídky přibyly nově speciální bezdrátové parkovací systémy vhodné pro osobní, dodávkové i nákladní vozy. Foto a info ZDE a další nový model speciál panelu DVD autorádia pro vozy IX 55. Foto a info ZDE.

Nová videa produktů23.8.2010

Na náš videokanál YOUTUBE jsme vložili nové video přenosné navigace ZDE a nové video z reálné instalace LCD televize do koupelny ZDE.

Nové modely speciál panelů20.8.2010

Dnes jsme do naší nabídky vložili nové modely DVD autorádií. V sekci speciál panely je najdete ve složce Suzuki, Chrysler, Subaru, Citroen, Hyundai.

LCD televize do koupelny20.8.2010

Navštivte naši sekci ostatní elektroniky. Dnes jsme zalistovali nové modely LCD televizí do koupelny. V naší nabídce je největší LCD televize do koupelny v ČR v provedení zrcadlo. Více info ZDE.

Nový model autorádia 2 DIN18.8.2010

Dnes jsme přidali do naší nabídky multimediálních autorádií nový převratný model, který vás svou cenou a funkcemi jistě osloví. Na tento model se bez nadsázky může aplikovat rčení " V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA " Info a foto ZDE.

Akční nabídka18.8.2010

Využijte možnosti koupě multimediálního DVD autorádia do vozu VW Passat za zvýhodněnou akční cenu. Jedná se o doprodej a přístroj je nový s plnou zárukou. Více info ZDE.

Foto a video z montáže18.8.2010

V naší galerii si můžete prohlédnout nové foto a video z velmi povedené montáže multimediální sestavy do vozu VW Sharan.

Nové foto do galerie10.8.2010

V naší galerii přibývají nové fotografie z realizovaných montáží. Dnes speciál panel do Vozu Kia Sportage.

Nabídka vozů
© 2008 - 2018 ASTON EUROTRADING s.r.o. & Webarium s.r.o.