novinky - Aston Eurotrading, s.r.o.
Již 23 let

novinky

Montáž navigace a odhlučnění kapoty v BMW X120.8.2015

Podívejte se na do naší galerie jak vypadá BMW X1 s novou vestavěnou navigací, parkovací kamerou a vytlumenou kapotou. Vše najdete ZDE.

Nové odhučňovací materiály30.7.2015

Že jsou dnešní automobily vyráběny z úsporných důvodů s minimem odhlučňovacích materiálů je již všeobecně známý fakt. Vše ale jde řešit následným odhlučněním v profi kvalitě. V našem eshopu najdete novou zajímavou nabídku tlumících materiálů za velmi příznivé ceny a pro radu ohledně vhodného výběru nás neváhejte kontaktovat. Naši nabídku najdete ZDE.

Montáž Mercedesu R26.5.2015

Montáž speciální vestavěné navigace do Mercedesu třídy R s podporou ovládání z volantu. Moc pěkně to Mercedesu sluší. Foto a video najdete v naší galerii montáží ZDE.

Montáž VW Multivan Highline 201526.5.2015

Montáž velké multisestavy do nového VW Multivan Highline 2015. Instalovali jsme vestavěnou navigaci s parkovací kamerou, stropní LCD monitor s Full HD rozlišením a mechanické zabezpečení ZederLock, které nejde překonat. Foto a video najdete ZDE.

Nové montáže v galerii 222.5.2015

Do naší galerie montáží neustále přidáváme nové fotky a videa z našich různých realizací. Pokud tam nenajdete svůj model vozu klidně nás kontaktujte. Namontujeme navigaci, nebo jinou elektroniku, téměř do jakéhokoliv modelu. Nejnovější fotky z montáží jsou do Citroen Berlingo, Škoda Octavia III a Mitsubishi Lancer Sportback.

Nové montáže v galerii 122.5.2015

Do naší galerie montáží neustále přidáváme nové fotky a videa z našich různých realizací. Pokud tam nenajdete svůj model vozu klidně nás kontaktujte. Namontujeme navigaci, nebo jinou elektroniku, téměř do jakéhokoliv modelu. Nejnovější fotky z montáží jsou do Jeep Grand Cherokee, Mercedes C a Chrysler Grand Voyager.

Montáž Peugeot RCZ20.5.2015

V naší galerii montáží ZDE najdete nově foto a video z montáže 2 DIN navigace a parkovací kamery do sportovního Peugeotu RCZ.

Novinka v nabídce !!20.5.2015

Máte složitý vůz do kterého nejde namontovat žádná OEM navigace? Nemáte žádné velké nároky na funkce a chcete pouze navigaci? Máme pro vás novinku v nabídce. Zpětné zrcátko s dotykovou GPS navigací a s možností připojení dalších komponent. Podrobnosti, fotky i videa produktu najdete ZDE.

Nový model zpětného zrcátka14.5.2015

Nový model univerzálního zpětného zrcátka s LCD monitorem v souběhu s parkovací kamerou. Vše skladem. Můžeme montovat ihned. Podrobné info a fotky najdete ZDE.

Montáže obytných vozů29.4.2015

Mezi naše specializace patří i poměrně rozšířený segment obytných vozů. Tyto zvláštní auta umíme dovybavit dalšími vymoženostmi, které ještě nemají.Montujeme do nich navigaci, parkovací kameru, parkovací systém, zabezpečení ZEDERLock a další věci jako např. měnič napětí a lepší reproduktory. Jde lecos vymyslet. Stačí vyplnit náš konfigurátor ZDE.

Nabídka vozů
© 2008 - 2018 ASTON EUROTRADING s.r.o. & Webarium s.r.o.