novinky - Aston Eurotrading, s.r.o.
Již 23 let

novinky

Další novinky24.3.2010

V sekci LCD stropní monitory dnes přibyly dva nové modely a v sekci LCD hlavové opěrky jsou nově přidané luxusní typy v novém designu a ve vynikající výbavě.

Nové modely22.3.2010

Konečně se v naší nabídce objevuje sortiment DVD autorádií i pro majitele vozů BMW.Jedná se o tzv. speciál panely, tedy autorádia určená svým designem pouze do vozů této značky.Více info ZDE

ROZBALENO - PŘEDVEDENO!!!20.2.2010

Pozor, poslední kus DVD autorádia pro vozy VW v akci rozbaleno – předvedeno za speciální výprodejovou cenu. Více o produktu ZDE.

Výprodej !!!!18.2.2010

Pozor výprodej posledního kusu DVD autorádia do Škody Octávia I, Superb, VW Golfu IV atd.za vynikající akční cenu. Info o rádiu ZDE.

Cenová akce9.2.2010

Sledujte naši cenovou akci na plně vybavený model DVD autorádia 2DIN H 779. Nyní koupíte v našem e-shopu tento produkt za vynikající cenu 9999.-Kč. Platí pouze do vyprodání skladu. Více ZDE.

Nová sekce4.2.2010

Nové multimediální přenosné bluetooth do auta, které dobře poslouží i jako MP3 přehrávač. Velmi hezký design a dílenské zpracování. Více ZDE.

Nové modely3.2.2010

Sledujte sekci DVD autorádií 2DIN. Přidali jsme do ní nové modely s odnímatelným předním panelem.

Info2.2.2010

Rozšířili jsme pro Vás náš showroom a zprovoznili jsme nové montážní středisko v prostorách firmy. Popíjíte kávu, surfujete zdarma po našem WIFI internetu a přihlížíte tomu jak se z Vašeho vozu stává multimediální centrum. Video a foto ZDE.

Nové zboží1.2.2010

Do sekce couvacích kamer jsme přidali novou podsekci speciálních modelů. Tyto kamery jsou vyrobeny pro konkretní značky automobilů. Jsou velmi kompaktní s celkovou linií vozu a po namontování působí nenásilným dojmem. V případě, že mezi nimi není Vaše značka auta kontaktujte nás a my se vynasnažíme Vám ji dodat. Více info ZDE.

Foto galerie18.1.2010

Sledujte naši galerii montáží, kde si můžete prohlédnout jak bude DVD autorádio, couvací kamera či stropní monitor vypadat ve Vašem voze. Pořád do ní přidáváme nové fotky.

Nabídka vozů
© 2008 - 2018 ASTON EUROTRADING s.r.o. & Webarium s.r.o.