novinky - Aston Eurotrading, s.r.o.
Již 23 let

novinky

Info7.7.2009

Vážení zákazníci, do sekce Technická podpora,FAQ jsme pro Vás dnes vložili informace o příjmu DVB-T digitální televize u DVD autorádií.

Newsletter27.6.2009

Vážení zákaznici
Dovolujeme si Vás vzhledem k častým dotazům opět upozornit, na službu NEWSLETTER. Jedná se o automatický systém, který má funkci Vás informovat o nových modelech DVD autorádií, slevových akcích nebo o nových automobilech, které naše firma zrovna nabízí. Sháníte-li nějaké konkrétní zboží z výše uvedených a nechce se Vám denně sledovat naše internetové stránky tak se stačí jednoduše zaregistrovat do newsletteteru, který najdete na této stránce vlevo a my se postaráme aby Vám informační e-mail s novinkami dvakrát týdně přišel. Nic to nestojí a v případě, že budete chtít zasílání mailů zrušit stačí kliknout na patřičný odkaz ve zprávě a je hotovo. Mějte na paměti, že být včas informován je vždy dobré.

Splátkový prodej DVD autorádií26.6.2009

Vážení zákazníci věnujte pozornost tomuto sdělení.V rubrice SLUŽBY dnes přibyl nový produkt, který jsme již anoncovali a to možnost koupit DVD autorádio apod. na splátky.Tato možnost je zajímavá tím, že vybraný výrobek máte ihned a nemusíte na něj dlouze šetřit a svou hotovost můžete použít jinak.Více info ke splátkovému prodeji najdete ZDE.

Zabezpečení vozidel26.6.2009

V naší sekci zabezpečení vozidel dnes nově přibylo zařízení CONSTRUCT, u kterého zajišťujeme i certifikovanou montáž.

Info25.6.2009

V sekci 1DIN DVD autorádií dnes přibyl nový model se 7" odnímatelnou LCD obrazovkou. Více najdete ZDE.
Dále přibylo několik nových modelů DVD autorádií v kategorii 2DIN speciál určených pro konkrétní modely automobilů (Toyota Corolla, Hyundai Santa Fe a Tucson,Peugeot 307, Kia Sportage a Cerato).

Technická podpora, FAQ23.6.2009

Dnes jsme pro Vás do technické podpory vložili odkaz na instruktážní video postupu nastavení kalibrace displeje DVD autorádia.

Montáže DVD autorádií22.6.2009

Vzhledem k častým dotazům považujeme za nutné Vás informovat o tom, že montáže DVD autorádií a jiné zábavní autoelektroniky pro nás montuje smluvní firma PROEMSYSTÉM (www.proemsystem.cz), která je naším partnerem, protože svou práci odvádí na výborné úrovni a s vysokou dílenskou kvalitou.Namontovat správně naše přístroje není jednoduchý úkon a vyžaduje bezpodmínečně vysokou odbornou kvalitu.Máme velký zájem, aby naši zákazníci byli spokojeni a montáž prováděná námi doporučenou firmou je první předpoklad úspěchu.Montáže DVD autorádií samozřejmě zajišťujeme se zárukou zatímco na neodborné zásahy s laickým přístupem se záruka uplatnit nedá a mnohdy dílčím poškozením ji ztrácí i samotný přístroj.

Info11.6.2009

Vzhledem k poměrně častým dotazům bychom Vás rádi informovali o tom, že pokud Vás zaujme nějaký model DVD autorádia a nebudete moci si pro něj přijet osobně, tak lze celou záležitost prokonzultovat telefonicky a vybraný produkt Vám zaslat zásilkovou firmou na dobírku. Týká se to zvláště zákazníků z jiných dalekých okresů.Proto neváhejte zavolat. Řešení se najde vždy.

Splátkový prodej10.6.2009

Vážení zákazníci. V dohledné době chceme pro Vás spustit nový produkt a to možnost splátkového prodeje na DVD autorádia i na ostatní autoelektroniku v naší nabídce. V současné době probíhají intenzivní přípravy nutné pro spuštění celé akce. Až bude vše připraveno budeme Vás informovat.

Info o sekci zabezpečení vozidel30.5.2009

Vážení zákaznici dnes jsme zprovoznili sekci zabezpečení vozidel ve které najdete několik možností jak ochránit své auto před nenechavci.Tato zařízení nabízí nejnovější technologie a vymoženosti které ukazují jak za dostupnou cenu získat maximální komfort ochrany pro Vašeho miláčka.Mějte na paměti, že zloději jsou vždy o krok napřed.

Nabídka vozů
© 2008 - 2018 ASTON EUROTRADING s.r.o. & Webarium s.r.o.