novinky - Aston Eurotrading, s.r.o.
Již 23 let

novinky

Zabezpečení vozidel ZEDERLOCK16.2.2015

Naše firma se stala smluvním partnerem firmy ZEDER.cz pro autorizovanou dodávku i montáž tohoto unikátního a jednoduchého zařízení, které slouží k zabezpečení vozu či stroje proti krádeži. Veškeré podrobnosti a specifikace najdete ZDE.

Montáž Mazda 65.2.2015

Montáž vestavěné navigace v provedení BLACK a speciální parkovací kamery do Mazda 6. Foto a video najdete v naší galerii montáží ZDE.

Montáž Hyundai IX 355.2.2015

Podívejte se na foto a video z montáže vestavěné navigace s parádním displejem 8" a speciální parkovací kamery do Hyundai IX 35. Podrobnosti najdete ZDE.

Reklamní spot3.2.2015

Dnešním dnem nás můžete vidět i na LED televizích v Českých Budějovicích v IGY, dále ve Strakonicích, Táboře a v Jindřichově Hradci. Komu se podaří vyfotit náš reklamní klip a fotku nám pošle, tak ten dostane na vše co u nás koupí včetně práce slevu 5%. Klip se bude zobrazovat mnohokrát denně tři měsíce, takže času je dostatek. Podívat se na něj můžete ZDE.

Odhlučnění, tlumení vozidel30.1.2015

Alfa Romeo 147 má nově odhlučněné a vytlumené dveře včetně výměny všech reproduktorů. Poslech hudby a klid ve voze jsou neporovnatelné s původním stavem. Foto najdete ZDE.

Montáž Opel Antara26.1.2015

Podívejte se do naší galerie montáží na novou instalaci vestavěné navigace, parkovací kamery a přední Full HD DVR kamery do vozu Opel Antara 2013. Foto a video najdete ZDE.

Montáž Subaru Outback16.1.2015

Montáž vestavěné navigace s OS ANDROID v black provedení do Subaru Outback s propojením na originální parkovací kameru. Vypadá to luxusně. Podívejte se ZDE.

Montáž BMW X616.1.2015

Zase jsme se posunuli o level výše. Montáž integrované vestavěné navigace a přední DVR kamery do nového BMW X6 je toho důkazem. Nebylo to jednoduché, ale všechno funguje. Koukněte se na fotky a video. Najdete je ZDE.

Odhlučnění, tlumení vozidel14.1.2015

Odborně navrhneme řešení pro váš vůz a odborně namontujeme certifikované materiály. Trend dnešní doby a levně vyráběná auta si to žádají. Každý má nárok na dobrý pocit z jízdy. Více informací najdete ZDE.

Montáž Mitsubishi Lancer6.1.2015

Foto a video z montáže vestavěné navigace ANDROID a parkovací kamery do Mitsubishi Lancer najdete ZDE.

Nabídka vozů
© 2008 - 2018 ASTON EUROTRADING s.r.o. & Webarium s.r.o.