Ninebot by Segway miniLITE - Aston Eurotrading, s.r.o.
Již 23 let

Ninebot by Segway miniLITE

Segway miniLITE Segway miniLITE

Cena: 12 991 Kč
(včetně 21% DPH)

Cena bez DPH: 10 736 Kč

Cena v EUR: 503 EUR

Status: Na cestě

Recyklační poplatek je již zahrnut v ceně zboží.
Úvěrová kalkulačka

Snažší, bezpečnější a zábavnější!
Segway miniLITE je nejmodernější osobní přepravník, bezpečnější a mnohem zábavnější než běžné hoverboardy. Použijte aplikaci Ninebot by Segway, připojte se k miniLITE a zvládněte výukový tutoriál. Změřte svůj výkon a zjistěte, jak se můžete zlepšit. Objevte mnoho dalších zábavných funkcí. Přizpůsobte LED osvětlení aby odráželo váš styl. Ovládejte miniLITE skrze aplikaci na dálku, zažijete spoustu srandy! Vyzvěte své přátele a porovnejte své schopnosti na Segwayi!

S maximální rychlostí 16 km/h a dojezdem 18 km máte možnost jet kamkoli a strčíte do kapsy všechny hoverboardy. Segway miniLITE se snadno přenáší. Díky nízké váze a vychytané rukojeti jej vemte kamkoliv s sebou. Jezděte uvnitř nebo venku a užívejte si výhody velkých pevných pneumatik, které zaručují plynulou jízdu i na rozbitém terénu. Špičková technologie Segway zajišťuje vysokou úroveň stability a bezpečnosti ať pojedete kamkoliv. Segway miniLITE bude váš blízký společník na cesty i pro zábavu.

Dojezd 18 km
Jízda na miniLITE je snadná a zábavná! Vevnitř či venku, jeďte kam se vám zlíbí do vzdálenosti až 18 km.

Rychlost 16 km/h
Vezměte Segway miniLITE na projížďku a rozjeďte to na 16 km/h. Appka Ninebot by Segway vás rychle naučí jak miniLITE zvládnout.

Váha 12.5 kg
Řídící tyč přepravníku Segway miniLITE funguje také jako madlo pro snadné přenášení. Vemte si miniLITE klidně do autobusu či tramvaje.

Tento výrobek vám rádi předvedeme v našem showroomu. Budete moci si zajezdit a vše podrobně prohlédnout. Pokud budete spokojeni, tak si nové zboží se zárukou můžete rovnou zakoupit a odvézt. Bližší informace získáte na telefonu 608966563 a nebo na mailu info@astoncb.cz.


Parametry a specifikace

Typ S řídící tyčí
Max. rychlost 16 km/h
Výkon 350 W
Hmotnost 12,5 kg
Rozměry
Hloubka 263 mm
Šířka 548 mm
Výška 590 mm
Velikost kol 10,5 "
Barva Bílá
Maximální nosnost 80 kg
Minimální nosnost 10 kg

Nabídka vozů
© 2008 - 2018 ASTON EUROTRADING s.r.o. & Webarium s.r.o.