ZederLock - mechanické zabezpečení pro osobní vozy - Aston Eurotrading, s.r.o.
Již 23 let

ZederLock - mechanické zabezpečení pro osobní vozy

ZederLock ZederLock

Cena: 7 900 Kč
(včetně 21% DPH)

Cena bez DPH: 6 529 Kč

Cena v EUR: 307 EUR

Status: Skladem

CENA JE VČETNĚ INSTALACE, termín montáže je nutné předem domluvit na tel. 608966563 nebo na info@astoncb.cz.

Recyklační poplatek je již zahrnut v ceně zboží.
Úvěrová kalkulačka

Zederlock – nepřekonatelné zabezpečení vozidel – trezorový zámek, který se montuje přímo na sloupku řízení. Blokuje celkový mechanismus řízení.

Speciální trezorový zámek


TREZOROVÝ ZÁMEK BYL NAVRŽEN TAK, ABY DO NĚJ KROMĚ ORIGINÁLNÍHO KLÍČE NEBYLO MOŽNÉ ZASUNOUT ŽÁDNÝ JINÝ PŘEDMĚT, ANI POUŽÍT SPECIÁLNÍ NÁŘADÍ PRO VLOUPÁNÍ. Originální konstrukce zámku ZederLock a omezený přístup k zařízení namontovanému uvnitř automobilu zcela zabraňuje pokusům o překonání tohoto systému a odcizení vozidla. Zámek je odlišný od všech doposud standardně používaných zámků a klíčů – ověřeno státním Strojírenským zkušebním ústavu Brno. Zámek se zabudovanou cylindrickou vložkou tvoří jeden celek a je ovládán dutým klíčem s pěti zahloubeními, rozličné rozmístěními po jeho obvodu. Střed zámkové štěrbiny je vyplněn ocelovou tyčkou, na kterou se klíč nasouvá. K výrobku jsou přiložený 2 klíče. Jedinečné konstrukční řešení klíče znemožňuje jejich kopírování.

Odolnost

ZEDERLOCK PŘEDSTAVUJE NEJVYŠŠÍ STUPEŇ OCHRANY AUTOMOBILŮ PROTI KRÁDEŽI ZE VŠECH ZABEZPEČENÍ NA TRHU
Systém ZederLock je vyrobený z materiálu, který je odolný proti vysokým teplotám a chemickému i mechanickému poškození. Zabezpečovací systém ZederLock nelze překonat tekutým dusíkem.
Po jeho zamknutí nelze otočit volantem, přičemž odolnost zařízení vůči tlaku je udána až 6 tun, což eliminuje i případné použití pneumatických kleští a vylučuje možnost odcizení auta.

Montáž na sloupku řízení

Systém ZederLock je trezorový zámek, který se montuje přímo na sloupku řízení což je pro zloděje nejhůře přístupné místo a blokuje tak řídící mechanismus a znemožňuje manipulaci s vozidlem. Je-li vozidlo chráněno nejlepším mechanickým zabezpečením vozidel – ZederLock, není možné otočit volantem ani natočit kola, což zcela vylučuje možnost krádeže auta odtlačením nebo odtažením. Systém ZederLock poskytuje maximální bezpečnost a snadnou manipulaci. Je trvale zabudován do vozu a aktivuje se speciálním klíčem během několika sekund.

Nainstalovaný ZederLock

ZAŘÍZENÍ JE INSTALOVÁNO DOVNITŘ PLASTOVÉHO KRYTU POD VOLANTEM A NIJAK NENARUŠUJE VZHLED INTERIÉRU VOZU.
Zároveň je však systém ZederLock stále snadno dostupný a jeho odemykání a zamykání trvá jen několik sekund.
Přesný vzhled a poloha zařízení vždy závisí na konkrétní značce a typu automobilu, svým řešením však ZederLock nikdy nebrání v komfortním a bezpečném řízení.

Bezpečnost jízdy

KONSTRUKČNÍ A TECHNICKÁ OPATŘENÍ ZABRAŇUJÍ NÁHODNÉMU UZAMČENÍ SYSTÉMU ZEDERLOCK ZA JÍZDY.
Bezpečnost uživatele byla při konstruování zabezpečovacího systému ZederLock prioritou. To potvrzují četné testy provedené v renomovaných institucích, například v Evropském patentovém úřadu a v TÜV SÜD Česká republika.
Západka je proti náhodnému zamknutí volantu jištěna třikrát. Jednak je zařízení montováno vždy tak, že západka gravitací padá do stavu odemknuto. Dále je to jištěno ještě dost silnou pružinou, která vytlačuje západku ven z prstence. Do třetice je západka po odemknutí a vytažení klíče jištěna také mechanicky ve své spodní poloze.

Galerie neúspěšných pokusů o krádež vozu

V České republice je každý den odcizeno přes 30 vozů. Nedovolte, aby se Vaše vozidlo stalo jedním z nich.
V kategorii mechanických zabezpečovacích zařízení je specializovanými zkušebnami i kriminální policií jako nejúčinnější uváděn systém ZederLock.
KRÁDEŽE AUTOMOBILŮ JSOU NA DENNÍM POŘÁDKU
Nejčastěji jsou odcizena vozidla starších typů.
Zručnému zloději trvá krádež auta pouhých 30 vteřin.
V České republice patří mezi nejvíce kradené automobily vozy značky ŠKODA, Volkswagen, BMW a Audi. Ze škodovek se nejčastěji terčem zlodějů stávají modely Octavia, Fabia a Škoda Superb, tzn. vozy, které jsou nejdéle v provozu a u kterých je největší poptávka po náhradních dílech.

Záruka

ZederLock je kvalitní výrobek – poskytujeme záruku 5 let

Další podrobné informace o zařízení a schvalovací certifikáty najdete ZDE.

Nabídka vozů
© 2008 - 2018 ASTON EUROTRADING s.r.o. & Webarium s.r.o.